Zespół

„Połączenie sił to początek. 
Pozostanie razem, to pasja. 
Wspólna praca, to sukces.” 
– Henry Ford

MUUVES tworzą pasjonatki rozwoju osobistego, których misją jest upowszechnianie wiedzy i umiejętności, pomagających odkryć swój potencjał, pozbyć się ograniczających przekonań i cieszyć się życiem tu i teraz. Z pełnym zaangażowaniem, tworzą skuteczne narzędzia rozwoju osobistego, w formie warsztatów, szkoleń i prelekcji, w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu psychologii i pedagogiki.

Gabriela Tyrna

Zaangażowana trenerka biznesu, trenerka komunikacji i certyfikowany międzynarodowy coach ICF. Z wykształcenia ekonomistka. Studiowała na Uniwesytet Jagiellońskim, BWS im. J. Tyszkiewicza, ukończyła Praktyczną Psychologię Motywacji na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Prowadzi szkolenia i procesy rozwojowe dla biznesu oraz osób indywidualnych. Prywatnie aktywna mama, certyfikowana nauczycielka jogi, pasjonatka biegów górskich, sportów zimowych oraz wszelkich pozytywnych działań.

Iwona Marek

Z wykształcenia pedagog, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Kompetencje pedagogiczne wykorzystuje do tworzenia programów szkoleniowych i edukacyjnych. Pasjonatka rozwoju osobistego, międzynarodowy coach ICF, mediatorka sądowa, trenerka prowadząca procesy rozwojowe dla osób indywidualnych i biznesu. Społecznik i aktywistka. Od lat zaangażowana w wolontariat, działalność społeczności lokalnej i organizację dni dawcy szpiku. Prywatnie lubi się uczyć nowych rzeczy i stawiać czoła wyzwaniom. Miłośniczka sportów motorowodnych i gier planszowych.