Jak pracujemy

„Powiedz mi – to zapomnę,
Naucz mnie – to może zapamiętam,
Zaangażuj mnie – to się nauczę.” 
  – Benjamin Franklin

Nasza praca jest naszą pasją. Bardzo cenimy sobie profesjonalizm, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chcemy poznać potrzeby szkoleniowe danej organizacji oraz uczestników szkolenia, aby odpowiednio dobrać narzędzia i techniki pracy. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymują możliwość bezpłatnych, miesięcznych konsultacji mailowych z zakresu poruszanej tematyki.

Współpraca krok po kroku.

Dbając o zadowolenie naszych klientów współpraca przebiega kilku-etapowo:

 1. Spotkanie w celu zbadania potrzeb organizacji – na pierwszym spotkaniu otrzymujemy informacje z jakimi wyzwaniami mierzy się Państwa firma oraz pracownicy, poznajemy Państwa oczekiwania i potrzeby, a w odpowiedzi przygotowujemy ofertę szkoleniową.
 2. Po zaakceptowaniu oferty, podpisujemy umowę, która zawiera wszystkie szczegóły współpracy.
 3. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, zbieramy oczekiwania uczestników szkolenia, aby jak najlepiej dobrać odpowiednie techniki i narzędzia pracy.
 4. Przeprowadzany szkolenie, skupiając się na praktycznych aspektach poruszanej tematyki. Preferujemy metody pracy angażujące uczestników.
 5. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy mogą kontaktować się z nami mailowo, jeśli pojawią się jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące tematyki szkolenia.

Dlaczego nasze szkolenia są wyjątkowe?

 • stawiamy na przekazywanie wiedzy w praktyce – . Realizowane przez nas warsztaty i szkolenia opierają się na założeniu, że ludzie najlepiej uczą się przez doświadczenie, dlatego przekaz wiedzy teoretycznej, przeplatany jest ćwiczeniami, dyskusjami, lub innymi formami aktywizującymi uczestników, które pozwalają zastosować zdobytą widzę w praktyce.
 • pracujemy na autorskich kartach pracy – każdy z uczestników otrzymuje indywidualne karty pracy, które pomagają lepiej przyswoić i przećwiczyć realizowany materiał szkoleniowy. Karty pracy tworzone są w oparciu o techniki myślenia wizualnego.
 • wspieramy naszych uczestników także po zakończeniu szkolenia – przez okres jednego miesiąca, każdy uczestnik szkolenia, może liczyć na mailowe konsultacje dotyczące tematyki szkolenia.
 • zachęcamy do samodzielnego rozwoju – każde szkolenie daje uczestnikom konkretne techniki i narzędzia, dzięki którym mogą rozwijać się i pracować nad sobą także po zakończeniu warsztatów.
 • łączymy wiedzę z różnych dziedzin tworząc własną metodę szkoleniową – opracowując programy szkoleniowe korzystamy z wiedzy z zakresu psychologii, pedagogiki, coachingu, mediacji, NLP, NVC, Racjonalnej Terapii Zachowań, AL oraz technik myślenia wizualnego i arteterapii.
 • dbamy o własny rozwój – aby coraz efektywniej przekazywać wiedzę, same dbamy o ciągłe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji, uczestnicząc w tematycznych szkoleniach, konferencjach i studiach podyplomowych.
 • działamy prospołecznie – z pełnym zaangażowaniem i pasją angażujemy się w wartościowe inicjatywy non-profit. Między innymi, prowadzimy własną FUNDACJĘ MUUVE, która działa od lutego 2018 roku.